Google ogłasza aktualizację algorytmu Core w czerwcu 2019 r

Aktualizacja algorytmu Google Core – czerwiec 2019 rok

Google oficjalnie ogłosił ogólną aktualizację. Aktualizacja jest wprowadzana w poniedziałek 3 czerwca 2019 roku.

W poniedziałek 3 czerwca 2019 r. Google ogłosił za pośrednictwem Twittera, że aktualizacja była dostępna na żywo w centrach danych Google:

„Podstawowa aktualizacja z czerwca 2019 r. Jest obecnie dostępna i udostępniana w naszych różnych centrach danych w ciągu najbliższych dni”.

Pierwotne ogłoszenie zostało złożone za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze, Google Search, dzień wcześniej, w niedzielę 2 czerwca 2019 roku.

To jest oficjalne ogłaszane przez Google oficjalne szerokie powiadomienie o aktualizacji, które miało miejsce na dzień przed aktualizacją:

„Jutro wypuszczamy szeroką aktualizację algorytmu, tak jak to robimy kilka razy w roku. Nazywa się czerwoną aktualizacją czerwcową. Nasze wskazówki dotyczące takich aktualizacji pozostają takie same, jak wcześniej.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w tweecie: ”

Google Search Liaison połączył się z tweetem z 11 października 2018 r., Który nosi nazwę „Aktualizacja o aktualizacjach” . W nim Google doradza, że ​​w szerokich podstawowych aktualizacjach zasadniczo nie ma nic do naprawienia.

Oto ważna część przewodnika po wielu tweetach:

„Czasami dokonujemy szerokich zmian w naszym podstawowym algorytmie. Informujemy o nich, ponieważ praktyczną radą jest to, że nie ma nic szczególnego do „naprawienia” i nie chcemy, aby właściciele treści błędnie próbowali zmienić rzeczy, które nie są problemami… ”

Powodem, dla którego twierdzą, że nie ma nic do naprawienia, jest fakt, że aktualizacje algorytmów bazowych zazwyczaj nie dotyczą kierowania na określone rodzaje treści niskiej jakości, ale raczej na poprawę trafności.

Kiedy mówisz o jakości treści, mówisz o spamie. Jednak pokazywanie użytkownikom trafnych wyników dotyczy zrozumienia zapytań i zrozumienia treści niż wykluczania spamu.

Ogólnie rzecz biorąc, tego rodzaju aktualizacje mają na celu ulepszenie sposobu, w jaki Google rozumie wyszukiwane słowa kluczowe, ulepszanie sposobu, w jaki Google rozumie strony internetowe i łączenie obu stron w celu uzyskania trafniejszych wyników wyszukiwania.

Podsumowanie

Aktualizacja algorytmu Google Core Core z pewnością będzie miała wpływ na zmiany w wynikach wyszukiwania, ale jak to będzie wyglądało w rzeczywistości to okaże się już na dniach.

Źródło: SEJ

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial