Facebook WI-Fii – sposób na zwiększenie zasięgów i dotarcie do nowych klientów.

1. Co to jest Facebook WI-FII i jak działa?
2. Wygoda w korzystaniu z usługi Facebook WI-FII
3. Statystyki usługi

Co to jest Facebook WI-FII i jak działa?

Facebook Wi-Fi to usługa, która umożliwia połączenie się z firmową siecią Wi-Fi bez konieczności udostępniania haseł. Dzięki temu, każdy użytkownik będący w pobliżu naszej sieci będzie mógł połączyć się z internetem. To może zwiększyć liczbę zameldowań na firmowej stronie na Facebooku, ułatwiając znajomym odwiedzających odkrycie naszej firmy. Z pewnością jest to znakomita opcja dla wielu firm, które swoją siedzibę mają w miejscu o zwiększonym natężeniu ruchu ludzi (centrum miasta, centra handlowe itp.)

Usługa Facebook WI-FII jest bezpłatna, a jej konfiguracja zajmuje ok. 20 minut przy użyciu kompatybilnego routera i dostępu do strony na poziomie administratora. Jeśli nie masz kompatybilnego routera, możesz go kupić. Na tej liście znajdziesz routery współpracujące z Facebook Wi-Fi oraz informacje dotyczące ich zakupu.

Wygoda w korzystaniu z usługi Facebook WI-FII

Usługa Facebook WI-FII pozwala użytkownikom w łatwy sposób połączyć się z internetem, bez potrzeby pytania właściciela sieci o hasło dostępu do sieci. Będą musieli jedynie zalogować się na Facebooku i zameldować się w Twojej firmie. Taka forma z pewnością zadowoli właścicieli lokali gastronomiczno – usługowych czy hotelarskich, ponieważ zwiększy to świadomość istnienia marki wśród użytkowników Facebooka. Właściciel sieci ma możliwość ograniczenia czasu korzystania użytkowników z sieci w ciągu każdej sesji.

Statystyki usługi

Korzystając z usługi Facebook WI-FII, mamy do dyspozycji panel ze statystykami, które pokazują nam, ile osób zameldowało się w naszej firmie poprzez połączenie z siecią WI-FII. Możemy sprawdzić liczbę unikatowych użytkowników w określonym miesiącu oraz liczbę nowych i powracających użytkowników.

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial