Dodawanie filmów i zdjęć na Instagram z komputera.

POSŁUCHAJ jeśli nie masz czasu na czytanie

Nareszcie możliwe jest dodawanie filmów i zdjęć z komputera na Instagram, bez potrzeby korzystania z innych aplikacji. Niegdyś trzeba było trochę się „nagimnastykować”, aby dodać zdjęcie lub film na Instagram przy pomocy komputera. Możliwe było dodawanie filmów i zdjęć przy pomocy aplikacji takich jak Creator Studio lub innych albo przez dodanie zdjęcia po uprzednich zmianach wprowadzonych w przeglądarce internetowej.

Od teraz można swobodnie dodawać zdjęcia i filmy na Instagram z poziomu PC. Instagram wprowadził długo oczekiwaną zmianę, która pozwala użytkownikom dodawać materiały w łatwy sposób. Dotyczy to głownie osób, które nie posiadają konta na Facebook i nie korzystają z żadnych zewnętrznych aplikacji, które umożliwiają dodawanie materiałów z poziomu PC.

Teraz dodawanie materiałów z poziomu PC jest bardzo proste i intuicyjne, ponieważ można to zrobić na dwa sposoby po wcześniejszym zalogowaniu się do swojego konta Instagramowego na komputerze:

  • korzystając z przycisku „wybierz z komputera”
  • zmniejszając okno przeglądarki i przeciągając materiały za pomocą myszki do okna z widokiem przycisku „wybierz z komputera”

Ta zmiana z pewnością ucieszy użytkowników, którzy czekali na możliwość dodawania materiałów z poziomu PC, bezpośrednio na swoim koncie Instagram.  

Dodaj komentarz

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial